Registrovat

S dětmi na HRAD

Podělte se s ostatními o své zkušenosti a zážitky. Ať už jste byli spokojeni, nebo naopak.
lada

S dětmi na HRAD

Příspěvekod lada » 15 led 2015 11:22

Dobrý den,
chtěla jsem jen informovat všechny rodiče, kteří se chystají vzít své ratolesti na Pražský hrad, tak ať se připraví na to, že už to není, co bývalo. Jéééé, já dětem naslibovala hrobky, Zlatou uličku a všechno bylo jinak. Když jsem byla dítě, tak nás táta brával na Pražský hrad docela často. V chrámu Sv.Víta zaplatil vstup pouze na hrobky a šli jsme. Dneska si musíte návštěvu hrobek domluvit předem s průvodcem a přesně na čas přijít. Čtyřčlennou rodinu prohlídka s průvodcem vyjde cca na 700,-Kč. Prohlídka trvá asi hodinu a půl s výkladem, který bude zajímat děti prvních deset minut. Zlatá ulička, která dřív byla volně přístupná, tak už je taktéž zpoplatněna. Snad až po 17hodině vás tam pustí zadarmo. Takže když to shrnu, tak rodina z nižších sociálních vrstev nemá šanci dětem ukázat naší historii. Ach jo! :evil:

uživatelka

Re: S dětmi na HRAD

Příspěvekod uživatelka » 28 led 2015 19:49

Přesně vím, o čem píšeš. V létě jsme si vyrazili na hrad. Před Zlatou uličkou jsme čekali třičtvrtěhodinky, abychom nemuseli platit. Jo a jedno malé Ice Tea - děti měli žízeň, mě stálo 100,-Kč :lol: ......vůbec mi nechutnalo :D

Naposledy oživil Anonymous v 28 led 2015 19:49

Zpět na Vaše zkušenosti/recenze