Registrovat

Probouzející se dítě

Evka06

Probouzející se dítě

Příspěvekod Evka06 » 14 led 2015 09:26

Ahoj holky,
může mi některá z vás poradit nějaký fígl na to, jak uspat dítě, aby spalo celou noc? co mu třeba před spaním dáváte nebo tak? Pořád se mi probouzí, asi tak 8x za noc....budou mu skoro dva roky, a to už by mělo spát celou noc....

irena

Re: Probouzející se dítě

Příspěvekod irena » 14 led 2015 09:55

Zdravím,
tak to ti vůbec nezávidím....8x za noc! Asi bych malému zvýšila dávku mlíčka, aby ho pořádně zasytilo a uspalo. Ono už tím pitím se ty prckové unaví. Nebo by aspoň měli ;) a k večeři mu dej pěkně instantní rýžovou kašičku od Nutrilonu - ta je hutná...to by v tom byl čert, kdyby to nezabralo :D Dej mi zítra vědět.

Evka06

Příspěvekod Evka06 » 14 led 2015 10:02

irena píše:Zdravím,
tak to ti vůbec nezávidím....8x za noc! Asi bych malému zvýšila dávku mlíčka, aby ho pořádně zasytilo a uspalo. Ono už tím pitím se ty prckové unaví. Nebo by aspoň měli ;) a k večeři mu dej pěkně instantní rýžovou kašičku od Nutrilonu - ta je hutná...to by v tom byl čert, kdyby to nezabralo :D Dej mi zítra vědět.

Irčo, díky za radu...ale co vím, tak Nutrilon se doporučuje spíš jenom kojencům a batolatům, ne? mojemu už sou skoro dva roky..

irena

Příspěvekod irena » 14 led 2015 10:47

No, je sice pravda, že už nějaký ten pátek tento druh sortimentu nekupuju : ), ale ještě si něco pamatuju - Matýskovi jsem tenkrát dávala tu kaši právě kolem toho druhého roku. Nebála bych se toho, není co zkazit. Maximálně se pořádně ten tvůj prcek nadlábne :lol:

irena

Příspěvekod irena » 15 led 2015 09:31

Dobré ráno Evko,
tak jaká byla noc? Zkusila jsi už tu kašičku?

Evka06

Příspěvekod Evka06 » 19 led 2015 11:48

Ahoj Iry,

díky za snahu, kašičky moc nezabraly...je to sice už lepší tak o polovinu, ale pořád se dost probouzí...problém je, že když se probudí, není schopno vůbec usnout samo...pořád potřebuje uspávat=/

irena

Příspěvekod irena » 20 led 2015 09:56

Tak to si pamataju.........první dítě jsem vždycky uhoupala v náruči a u druhého jsem rezignovala - lupla jsem jí mezi nás do postele a byl klid. No jo, má to ale háček. V té posteli u nás by chtěla spát noc co noc až dodnes :lol: . Takže doporučuji důslednost a zbytečně si prcka nerozmazlit..........tak jako já!

irena

Příspěvekod irena » 28 led 2015 09:49

Princezně je šest a Matesovi devět...........tomu, kdyby to nebylo už hloupý, byl by tam taky hned :D !

Naposledy oživil Anonymous v 28 led 2015 09:49

Evka06

Příspěvekod Evka06 » 15 úno 2015 02:20

no právě ..:/ proto ho nechci tahat k nám do postele...a kolik je Tvojí princezně, že chce spávat s vámi?

Zpět na Radosti a starosti s dětmi